Info před objednáním

PŘEČTĚTE SI PROSÍM INFORMACE PŘED OBJEDNÁNÍM,
JSOU PRO VÁS DŮLEŽITÉ!!!


1.
objednejte si termín stříhání předem

2. na stříhání přijďte včas!!! Na každého pejska mám vemezený určitý čas a navíc je nefér, když zákazník objednaný po vás musí čekat. Pokud vám do termínu nečekaně něco přijde, buďte tak laskaví a včas mi zavolejte!!! Váš termín mohu nabídnout jinému zákazníkovi a navíc je to slušnost. Můj čas je velmi drahý.

3. pokud nemáte pejska objednaného i s koupáním, den před stříháním ho vykoupejte a vyčesejte. Pokud pejska při česání špatně zvládáte, je lepší si ho nechat i vykoupat a termíny mezi stříháním zkrátit.

4. při objednávce sdělte prosím stav zacuchanosti srsti, výskyt parazitů, také možnou nezvladatelnost pejska, agresivitu, hárání feny a různé zdravotní problémy(epilepsie, srdeční problémy apod.) nebo citlivost na holení určitých částí těla.

5. nemocného nebo velmi starého pejska, pro kterého je to velké zatížení a stres, stříhám pouze na vaše riziko

6. na stříhání musí přijít pejsek suchý a čistý!!! Pokud prší nebo je mokro a nemáte možnost dovést pejska autem nebo v tašce, zavolejte si prosím o jiný termín. Mokrá a špinavá srst se bohužel velmi špatně stříhá, ničí drahé nářadí a navíc se vám úprava pejska podstatně prodraží.

7. pejsek musí přijít na stříhání zbavený parazitů. V opačném případě si totiž účtuji přirážku za odstranění parazitů. Parazit je vše, co je na pejskovi navíc a má nožičky, případně i křídla. Nikoho by nenapadlo jít třeba ke kadeřnici zavšivený, ale o psy zablešené a napadené parazity opravdu nemám nouzi. Pokud mápejsek jedno či dvě klíšťata, nijak to nekomentuji, odstraním je bezplatně. Bohužel není ojedinělý případ, kdy pejsek přijde a klíšťata a blechy se mu v kožíšku jen hemží. Majitelé si neuvědomují, že není v mých silách je hledat. Když zajedu strojkem do klíštěte, jednak si ztupím stříhací hlavici a také se velice snadno mohu nakazit namocí, které přenášejí tyto potvůrky a toto riziko podstupuji prakticky denně, protože mám neustále na rukou škrábance od vašich miláčků. Pokud pejsek přijde s blechami, je to ještě složitější a dražší. Musím vystříkat celou úpravnu, aby se blechy nepřenesly na jiné psy. Nejjednodušší způsob prevence, jak proti klíšťatům, tak proti blechám jsou přípravky s dlouhodobým účinkem tzv. spot-on. Ráda vám poradím s výběrem.

8. další kapitou je zacuchaný a znečištěný pejsek! V tomto případě se nůžky ztupí již po jednom stříhání. Broušení profesionálních hlavic strojků a nůžek, které používám, stojí cca 380,- Kč. Proto prosím mějte na paměti, že není možné velmi zacuchaného a znečištěného psa ostříhat za jinak běžné ceny. Mnoho salonů takové psy ani nepřijme k ošetření, snažte se tedy pejska na stříhání přivést v dobrém stavu, pokud je to možné. Není-li to možné, pokusím se udělat maximum, ale taková práce je pak samozřejmě dvojnásobně namáhavá, s větší spotřebou rozčesávacích sprejů, s otupením nástrojů, takže je potřeba počítat s vyšší cenou.

VAŠE SPOKOJENOST A RADOST Z PĚKNĚ UPRAVENÉHO PEJSKA JE PRO MĚ NEJVĚTŠÍ ODMĚNOU A DOBROU REKLAMOU!!!